Özür Dilemek İle İlgili Güzel Sözler

Arkadaşa Özür Sözleri.

Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur Ben...

Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur. . . Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum. . . Affet lütfen beni. 

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem Seni de incitmek...

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem. Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çok ama çok özür diliyorum senden. 

Bilirsin insanları kırmak istemeyen biriyim Seni de kırmak...

Bilirsin insanları kırmak istemeyen biriyim. Seni de kırmak istemedim. Çok özür diliyorum senden. Beni anlarsın umarım. 

Üzüntümü anlatacak kelime yok Olanlar için gerçekten çok...

Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim. 

Dosta Söylenecek Özür Sözleri.

Dostluk affetmektir Affetmeyi bilmek demektir...

Dostluk affetmektir. . . Affetmeyi bilmek demektir. . . 

Dostluk kolay kurulur ama devam ettirmek zordur Bugün...

Dostluk kolay kurulur ama devam ettirmek zordur. Bugün kırdım seni. Ama inan istemeden oldu. Bu nedenle senden çok, çok özür dilerim. 

Dostum ben hayatta senden başkasına dost demedim Bir...

Dostum, ben hayatta senden başkasına dost demedim. Bir hata yaptım ve özür dilerim. Dostluk affetmek değil midir? Gerçekten üzgünüm dostum.  

Ey dost Aklımda fikrimde ve zikrimdesin Bana hayat...

Ey dost! Aklımda, fikrimde ve zikrimdesin. Bana hayat veren iksirdesin! Gözden ırak olsanda sen her zaman aklımdasın. İyiki varsın. . 

Etkileyici Özür Mesajları.

Sevgiliye söylenecek duygusal uzun özür mesajı..

Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki...

Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için ağlayabilirim. . . . 

Sensiz yaşamanın bir anlamı olmadığını düşünüyorum Sen benimle...

Sensiz yaşamanın bir anlamı olmadığını düşünüyorum. Sen benimle değilsin ya, sanki ben hiç var olmamışım gibi, sanki sonsuz bir hiçliğin içinde hareketsiz duruyormuşum gibi. Affını istiyorum tekrar yaşama dönebilmek için. 

Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar...

Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çaresizce. Biliyorum gözlerinden okudum kırgınlığını. Affet beni ne olur sevdiğim. Özürlerimi kabul et. Seni seviyorum! 

Yıldızlar geceyi nasıl aydınlatıyorsa sen de benim karanlığımı...

Yıldızlar geceyi nasıl aydınlatıyorsa, sen de benim karanlığımı aydınlatıyorsun. Sen olmadan zifiri bir yalnızlığın içinde yolumu bilmeden yürüyorum. Bir kez daha tut ellerimi. Sürekli aydınlansın yaşamımız. 

Yolumu kaybettiğim zamanları düşündüm hep Neden bu yanlışları...

Yolumu kaybettiğim zamanları düşündüm hep. Neden bu yanlışları yaptım sana karşı diyerek. Her şeyi biliyorum artık. Her şeyi nasıl düzelteceğimi biliyorum. Sadece bana vereceğin şansı istiyorum. 

Ben seni bilirim dayanamazsın gülüşüme sen de beni...

Ben seni bilirim dayanamazsın gülüşüme, sen de beni bilirsin hasretim gözlerine, bırak hadi inadı uzat elini elime, gözlerime bir baksan diyeceğim tek kelime. . . Seni seviyorum. 

Bir mum ışığı gibi gözlerin buğulu ve ateşli...

Bir mum ışığı gibi gözlerin buğulu ve ateşli bakıyor bana, ateşli gözlerin seviyor mu yoksa nefret mi ediyor bilmiyorum ama affedersen her şey daha güzel olacak biliyorum. 

Ben hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim...

Ben hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi. İnan bana hala sızın içimde ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi. Beni affet. 

Bazen kelimeler insana yetmez Boğazına düğümlenir Söylemek istesen...

Bazen kelimeler insana yetmez. Boğazına düğümlenir. Söylemek istesen de diline gelmez. Şimdi bütün af sözcükleri sana ait. Lütfen barışalım artık. 

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha...

Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın? 

Sen benim hayatımda olduğun sürece ne sen kimseye...

Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin, lütfen affet! 

İlk özür dileyen en cesurdur ilk affeden en...

İlk özür dileyen en cesurdur, ilk affeden en güçlü, ilk unutan en mutlu. Osho

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0